Haber

Murat Yıldırım’ın yeni projesi Nefes Yer Eksi İki için flaş karar! Üretici açıkladı

Hakan Evrensel’in senaryosunu yazdığı Nefes Yer Eksi İki, olağan kurallar çerçevesinde 17 Şubat’ta vizyona girecekti. Murat Yıldırım’ın ‘Tayfun Kaptan’ karakterini canlandıracağı Nefes Yer Eksi İki sinemasıyla ilgili yeni bir değişiklik yapıldı. Yapımcılığını Mustafa Cihat Durmuş’un üstlendiği Nefes Yer Eksi İki sinemasının ileri bir tarihe ertelendiği sosyal medya platformu üzerinden duyuruldu.

Kahramanmaraş merkezli “Yüzyılın Felaketi” olarak nitelendirilen depremin ardından Nefes Yer Eksi İki sinemasının yapım şirketi Orgino Medya’dan flaş bir açıklama geldi. Kahramanmaraş’ın yanı sıra Gaziantep, Osmaniye, Malatya, Adıyaman, Adana, Diyarbakır, Kilis ve Şanlıurfa’da hissedilen depremler nedeniyle yayın tarihini erteleme kararı aldığını şu sözlerle dile getirdi:

“Ülkemizde meydana gelen deprem felaketinin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralarımıza acil şifalar diliyoruz. Böylesine büyük bir felaket karşısında yaralarımızı sarmaya çalıştığımız bu günlerde elbette filmimiz vizyona girmiyor. Felaket olarak hatırlamayacağımız güzel günlerde tekrar buluşmak dileğiyle. Saygılarımızla…”

haberdursunbey.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu