Haber

27 Nisan Süper Loto Sonuçları ve Kazanan Numaralar: 27 Nisan Süper Loto Sonuçları Sorgulama Sayfası

Milli Piyango İdaresi’nin haftanın 3 günü düzenlediği Muhteşem Loto’da bu akşam heyecanlı anlar yaşandı. Şans oyunları tutkunlarının yoğun ilgi gösterdiği Süper Loto’da haftanın ikinci çekilişi de gündem oldu. 27 Nisan Perşembe günü gerçekleştirilen çekiliş, Noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda gerçekleştirildi. Saat 21:30’da canlı olarak gerçekleştirilen Süper Loto çekilişinin detayları Milli Piyango’nun resmi internet sitesinde açıklandı. Peki 27 Nisan Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 27 Nisan Süper Loto’da kazandıran numaralar neler oldu?

İşte 27 Nisan Perşembe Büyük Loto sonuç sorgulama sayfası…

27 Nisan Büyük Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Salı, Perşembe ve Pazar akşamları baht oyunu severleri ekrana kilitleyen Üstün Loto bu akşam 21:30’da canlı olarak çekildi. Merakla beklenen Süper Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango resmi internet sitesinde açıklandı. 6 kişinin büyük ikramiyeyi kazanma şansı yakaladığı 27 Nisan Büyük Loto çekilişinin sonuçlarına aşağıdaki ekrandan ulaşabilirsiniz.

27 Nisan Büyük Loto Sonuçları Açıklandı!

27 Nisan Büyük Loto’da kazandıran numaralar; 11, 15, 17, 32, 33, 52 oldu. 6 kazanan çekilişinde 9.828.842,50 ₺ büyük ikramiye bir sonraki çekilişe devredildi.

27 NİSAN MUHTEŞEM LOTO SONUÇ SORGU SAYFASI

seyhanhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu