Yaşam

Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur evleniyor

Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur, Eylül 2022’de Burak Kalfa ile nişanlandı. Tayfur ve Kalfa, nişan töreninden 16 gün sonra ayrıldı ancak ikili kısa bir süre barıştı. Birkaç ay sonra tekrar ayrılan Tuğçe Tayfur, Burak Kalfa’yı kendisine şantaj yapmakla suçladı.

Habertürk’ün haberine göre Burak Kalfa ile ilişkisi olan Tuğçe Tayfur, Sivaslı olduğunu söylediği ve adını henüz açıklamadığı bir kişiyle evlenmeye hazırlanıyor. Düğün süreci için vesikalık fotoğraf çektiren Tuğçe Tayfur, sosyal medya paylaşımında “Sivas ben nüfusa geliyorum yazın +1” sözlerini kullandı.

Burak Kalfa ile yargılanan Tuğçe Tayfur geçen ay yaptığı açıklamada “Seni adalete teslim ediyorum. Uzaklaştırma kararı olduğu halde durmuyorsun ama savcılık seni mutlaka yakalar ve alırsın.” hak ettiğiniz cezayı avukatım hukuki süreci takip ediyor sahipsizim sandınız ama ben Burak Efendi değilim…Arkamda beni seven çok kişi var ve ben onların manevi desteği ile bu hukuk savaşına giriyorum. 6 aydır uyguladığınız manevi şiddete, küfürlere, tehditlere, şantajlara artık sessiz kalmayacaksınız.”İstediğim yerde sahneye çıkacaksın” dediğin günlere, adımı kullandığın günlere. siyasete gir, annemi, babamı ve beni tehdit ettin diye gemileri yaktım korkmuyorum Başına gelecek her şeyden sen sorumlusun Burak Kalfa!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu