Haber

Bilecik Belediyesi Kurumlararası Basketbol Turnuvasının Şampiyonu Oldu

Bilecik’te düzenlenen ‘Kurumlar Arası Basketbol Turnuvası’nda Bilecik Belediyesi şampiyon olurken, takım oyuncuları kupalarını Vali Şefik Aygöl’ün elinden aldı.

Bilecik Gençliği ve Spor Bilecik Belediyesi, Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yıl etkinlikleri kapsamında İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kurumlar Arası Basketbol Turnuvası’nda şampiyon oldu. Bilecik Belediyesi, Bilecik İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü, Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi grupta oynadıkları 4 karşılaşmanın 3’ünü kazanarak şampiyon oldu. Çağatay Okatan, Deniz Esentürk, Umut Özdemir ve Can Doğanay’dan oluşan Bilecik Belediyesi Basketbol Takımı büyük bir başarıya imza attı.

Vali Aygöl kupalarını verdi

Cumhuriyet Bayramı ve 100. yıl kutlamaları kapsamında düzenlenen törende, grubun yıldız oyuncusu ve turnuvada takımı ayakta tutan Deniz Esentürk’ün takım oyuncularından Umut Özdemir, Bilecik Belediyesi’ni kabul etti. Basın ve Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı Mesut Ünver’e kupaları Vali Şefik Aygöl’den. – BİLECİK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu