Haber

Sahabet

Sahabet Canlı tombala oyunlarında yer almak, kart satın almak, tombala çekilişine katılmak, 1. çinkoyu yapmak, 2. çinkoyu yapmak ya da tombala yapmak istiyor iseniz, Sahabet sitesinin canlı tombala şeklinde hazırladığı başlığı incelemenizi tavsiye etmekteyiz.

Tombala oyunu bilindiği üzere satın alınan kartlar üzerinde bulunan numaraların, önce tamamlanması mantığına dayanan, şansa dayalı bir oyun seçeneğidir. Sahabet giriş işlemi ile canlı tombala başlığına geldiğinizde, oyun hakkında gerekli bilgilendirmelerin yapıldığını görebilirsiniz. Sıradaki canlı çekiliş mantığı devreye sokulmuş bulunmaktadır. Sıradaki canlı çekiliş başlamadan önce, istediğiniz sayıda, istediğiniz bedelde kart satın alabilirsiniz.

Sahabet Giriş

Sahabet giriş Satın aldığımız kartlar ile bahsedildiği gibi, sıradaki canlı çekilişe katılırsınız. Elinizde bulunan kartların yatay sırasının tamamlanması sistemi devrededir. ilk yatay sırayı en önce siz tamamlar iseniz, 1. çinkoyu yaparak ödül kazanabilirsiniz. 2. yatay sırayı en önce siz tamamlar iseniz, 2. çinko yapmış olursunuz ve 2. ödülü elde edersiniz.

Aynı kart ile yine ilk önce siz 3. yatay sırayı tamamlar iseniz, tombala yapmış olursunuz ve oyun içerisindeki 3. ikramiyeyi elde edersiniz. Tek bir kart ile tüm çinkoları sizin yapmanız durumunda, 4. büyük ikramiye yani ekstra ikramiye, sizlere gelmiş olacaktır. Tombala heyecanında yer almak için, sadece Sahabet yeni giriş adresi 424Sahabet üzerinden siteye erişmeniz, kendinize ait bir hesap açmanız ve para yatırarak kart satın almanız yeterlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu